“Eridana” izdod vasaras saulgriežu dziesmu “Jāņu nakts”

Raksta attēls - “Eridana” izdod vasaras saulgriežu dziesmu “Jāņu  nakts” Publicitātes foto

07.06.2021

Muzikālā apvienība “Eridana”, kurā darbojas mūziķi Iveta Baumane un Roberts Pētersons piedāvā vasaras saulgriežiem veltītu dziesmu “Jāņu nakts”, kurā ir apvienots mūsdienu skanējums ar ievītiem latviešu etniskajiem elementiem.

“Dziesmā centāmies atainot īpašo saulgriežu burvību un dabas skaistumu, kas ir raksturīgs gada garākajai dienai un īsākajai naktij. Aicinām klausītājus doties mums līdzi šajā četru minūšu garajā muzikālajā piedzīvojumā un sajust saulgriežu spēku un maģisko strāvojumu”, stāsta Iveta un Roberts.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!