Ēriks Loks un dziesmas, kas izraisa taureņu deju vēderā

Raksta attēls - Ēriks Loks un dziesmas, kas izraisa taureņu deju vēderā Foto no personīgā arhīva

05.08.2016

Ēriks Loks zināms gan kā pasākumu un raidījumu vadītājs, gan kā pamatīgs jokotājs, dīdžejs un nu jau arī dziesminieks.

Jebkurā gadījumā viņš asociējas ar humora pilnu un gaišu attieksmi pret dzīvi, tādēļ palūdzām Ērikam nosaukt piecas saulainākās dziesmas, kas izraisa taureņu deju vēderā.

1. Valdis Atāls “Šūpuļdziesma”

Maģiski piepildīts un reizē tik delikāti trausls pieskāriens pašiem dziļumiem – tas dziesmās pa spēkam ir tikai un vienīgi Valdim!!! Mierīgi plūstošs pavadonis noslēpumainā ceļojumā pretī satikšanās mirkļiem ar mūžības brīnumu.

YouTube

2. Mayra Andrade “Dimokransa”

Ļoti patīk mūzika, kas nākusi no Kaboverdes. Kaut kāda īpaša, pirmatnēja un vienlaikus multikulturāla ķīmija. Ir sanācis reiz apmeklēt šo arhipelāgu – kultūršoks un neaprakstāma burvība. Tik tuvu, tik ļoti līdzās, ka, ietērpta mūzikā, nevar neuzrunāt.

YouTube

3. Charles Trenet “La Mer”

Ar jūru man ir ļoti īpašas attiecības. Un vēl dziesma ļauj kavēties to laiku noskaņās, kad šķiet katru dienu kaut ko nespridzināja... Ļoti baudāmi un organiski izskan filmā “Mistera Bīna brīvdienas”!

YouTube

4. Carla Bruni “L'amour”

Kaut kas tur ir, kas ļauj tiem taureņiem ieskrieties… Būtībā ļoti bardisks priekšnesums, kas vēlreiz pierāda – lai izteiktu emocijas, nav noteikti skaļi jābļauj.

YouTube

5. Calypso Rose “Rhum and Coca Cola”

Patīk man calypso, patīk rums, kokakola gan ne pārāk, bet dziesmā un dažkārt kokteilī iederas itin labi! Tā kā calypso esot radies 17. gadsimtā Trinidadā un Tobago, tas būtu jāuzskata par vienu no "latviskākajiem" mūzikas stiliem.

YouTube

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!