"Ewert and The Two Dragons" iesildīs igauņu grupa "Elephants From Neptune"

Raksta attēls - "Ewert and The Two Dragons" iesildīs igauņu grupa "Elephants From Neptune" Foto: Renee Altrov

02.12.2016 / Parmuziku.lv

Igauņu grupas „Ewert and The Two Dragons” koncertu 3. decembrī, koncertzālē Palladium zālē iesildīs viņu tautieši „Elephants From Neptune”.

Kopš debijas albuma izdošanas 2012. gadā „Elephants From Neptune” ir uzstājušies uz daudzām lielām skatuvēm Baltijas valstīs un Somijā. Grupas otrais albums nāca klajā 2014. gadā, saņemot lieliskas atsauksmes no mūzikas kritiķiem, kā arī Igaunijas Mūzikas balvu par labāko roka ierakstu. Šoruden iznāca „Elephants From Neptune” trešais albums „Oh No”, kuru respektablais britu mūzikas izdevums „NME” jau nodēvējis par „īstu apslēptu dārgakmeni”.

„Elephants From Neptune” skanējumu raksturo īpatns rokmūzikas un popmelodiju apvienojums ar masīvām ģitāru partijām, ritmisku basģitāru un neierastiem sitamo instrumentu spēles risinājumiem.

Savukārt „Ewert and The Two Dragons” jau vairākus gadus ir populārākā grupa Igaunijā, kā arī zināmākā Igaunijas mūziķu apvienība ārpus savas valsts robežām. Grupa koncertējusi gandrīz visās Eiropas valstīs, ASV, Kanādā un vairākkārt arī Latvijā, tostarp divas reizes ar lieliem panākumiem uz „Positivus” festivāla galvenās skatuves.

Lai arī „Ewert and The Two Dragons” uzstāšanos gaida fani daudzviet pasaulē, viņi vienmēr priecājas atgriezties Rīgā, kur 2010. gada februārī, mazajā „I Love You” bārā Vecrīgā, grupa nospēlēja savu pirmo koncertu ārpus Igaunijas.

„Ewert and The Two Dragons” un „Elephants From Neptune” koncerts Rīgā notiks „Palladium” zālē šosestdien, 3. decembrī. Biļetes nopērkamas „Biļešu Serviss” kasēs un bilesuserviss.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!