Festivālā "Kubana" uzstāsies "Guano Apes", "NOFX", "Enter Shikari"

Raksta attēls - Festivālā "Kubana" uzstāsies "Guano Apes", "NOFX", "Enter Shikari" Publicitātes foto

02.08.2016 / Parmuziku.lv

Šogad starptautiskais mūzikas festivāls “Kubana” notiks no 11. līdz 14. augustam Lucavsalā, kur veiksmīgi teju pašā galvaspilsētas sirdī, bet gana nomaļā vietā ir iespēja nodrošināt visu festivālam nepieciešamo infrastruktūru – skatuvi, telšu pilsētiņu, ēdināšanas zonu un pat atrakciju parku.

Festivāla "Kubana" vēsture aizsākusies 2009. gadā Krievijā, šogad festivāls svinēs savu 8. gadadienu. Pirmais festivāls pirms astoņiem gadiem norisinājās nelielā ciemā Melnās jūras krastā, dažu gadu laikā tas ir izaudzis par vērā ņemamu mūzikas notikumu, ik gadu pulcējot simtiem tūkstošu viesu no Krievijas un Eiropas valstīm.

11. augustā Kubana pirmajā dienā būs dzirdamas grupas, kuras uzskatamas par festivāla legendām – "NOFX", "The Subways" un "Enter Shikari". Biļetes cena atklāšanas dienā ir vien 14.99 eur.

Uz skatuves 12., 13. un 14.augustā kāps harizmatiskā grupa "Garbage", vācu roka grandi "Guano Apes", eksplozīvie meksikāņi "Molotov", Marku Ramones Blitzkrieg ar diženo panku Ramones mantojumu, kā arī "The 69 Eyes", "Nashville Pussy", "Eskimo Callboy", "Brutto&Lyapis" un "Vopli Vidoplyasova".

Nakts TURBO ainas: MAXIM DJ SET (THE PRODIGY), CHASE & STATUS DJ SET & RAGE un cits DJ SET!

“Kubanai” ir kāda sena tradīcija, kura atšķir to no citiem festivāļiem -vienmēr negaidīti aicināt īpašā viesa kārtā kādu no agrās bērnības pazīstamu izpildītāju. Un šogad tas ir ir "Vahtangs Kikabidze". Gruzijas Tautas mākslinieks, Ukrainas Nopelniem bagātais mākslinieks, PSRS Valsts prēmijas laureāts, Gruzijas Valsts prēmijas laureāts – visi šie tituli un apbalvojumi nevar salīdzināties ar tautas mīlestību, kas pavada viņu visā karjeras laikā.

 Festivāla Kubana-2016 programma vēl tiks papildināta.

Festivāla  KUBANA-2016 tiks izvietotas vairakas skatuves, telšu pilsētiņa, ēdināšanas zona, autografu telts, izklaides vietas un pludmale. Jūs varat izvēlēties abonementu ar visvairāk atbilstošo iespēju klāstu:

HOLA OPENING – 14,99 eur

Festivāla ieejas biļete. Darbojas 12. augustā no plkst.18. 00, 11. augustā līdz plkst. 6.00  

 HOLA–29,99 eur

Festivāla ieejas biļete. Darbojas no plkst. 12.00 līdz nākamā rīta plkst. 6.00, izņemot 11. augustu.

 AMIGO —59,99 eur

Neierobežots festivāla apmeklējumju skaits, darbojas visā festivāla norises laikā, 11. līdz 14. augustam.

LIBRE — 119,99 eur

VIP-zona, autostāvvieta blakus ieejai festivala teritorijā, atsevišķā ieeja, tribīne ar restoranu un ar skatu uz skatuvi, atsevišķā pludmale, opcijas FAN-ZONE iespējas (ieeja fanu zonā  un autografu telts apmeklējumi). Darbojas visā festivāla norises laikā, 11. līdz 14. augustam.

COMANDANTE – 549,99 eur

VIP-zona, autostāvvieta blakus ieejai festivala teritorijā, atsevišķā ieeja, tribīne ar restoranu un ar skatu uz skatuvi, atsevišķā pludmale, opcijas FAN-ZONE iespējas, iespēja apmeklēt aizskatuvi (izņemot grimētavas), individuālais transfers no/uz Rīgas lidostu vai staciju, izmitināšana viesnīcā divvietīgajā numuriņā (4 naktis) festivāla tuvumā, ēdināšana trīsreiz dienā, servisa dienesta pakalpojumi. Pēc šī abonementa iegades nepieciešams sazināties ar atbalsta dienestu, uzrakstot uz e-pasta ar atzīmi Comandante. Vēstulē ir jānorada vārds, uzvards un kontakttālrunis. Abonements darbojas visā festivāla norises laikā.

CAMP — 14,99 eur

Ieeja telšu pilsētiņas teritorijā (ir jāiegādājās katram viesim atsevišķi). Darbojās tikai kopā ar jebkuru festivāla biļeti (tiek nodrošināta tikai telts vieta).

FAN ZONE — 24,99 eur

Ieeja fanu zonā skatuves priekšā, autografu telts apmeklējumi.  Darbojās tikai kopā ar jebkuru festivāla biļeti.

RIGA SPECIAL — 14,99 eur

Dod tiesības apmeklēt tikai vienas festivāla dienas galvenā izpildītaja (hedlainera) uzstāšanos.

Ar šādu biļeti ieeja festivāla teritorijā ir atļauta tikai laikā no plkst.22. 00 līdz 24. 00

Piemēram, nopērkot šādu biļeti, jūs variet apmeklēt:

12.augustā - grupas Guano Apes koncertu laikposmā no plkst.23.15. līdz plkst. 01. 00

13.augustā - grupas The 69 Eyes koncertu laikposmā no plkst. 23.40 līdz plkst. 01.00

14.augustā - grupas Garbage koncertu laikposmā no plkst. 23.30 līdz plkst. 01.00

Viena biļete derīga tikai viena šāda koncerta apmeklējumam. Vairāku hedlaineru uzstāšanas apmeklējumam ir jāiegādājas attiecīgu biļešu skaitu.

MAGIA - 18,99 eur

Līmeņa paaugstināšana uz vienu dienu līdz LIBRE kategorijai. Darbojās tikai    kopā ar jebkuru biļete uz festivālu. VIP-zona, autostāvvieta blakus ieejai festivala teritorijā, atsevišķā ieeja, tribīne ar restoranu un ar skatu uz skatuvi, atsevišķā pludmale, opcijas FAN-ZONE iespējas (ieeja fanu zonā un autografu telts apmeklējumi).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!