Fiņķis un “PRAGAII” izdod trešo singlu “Juno” no gaidāmā kopalbuma

Raksta attēls - Fiņķis un “PRAGAII” izdod trešo singlu “Juno” no gaidāmā kopalbuma Publicitātes foto

09.04.2021

Hiphopa mākslinieks Fiņķis un eksperimentālās popmūzikas duets “PRAGAII” izdod singlu “Juno”, kas ir trešais plašākai publikai pieejamais vēstnesis no drīzumā gaidāmā kopalbuma.

Fiņķis un duets “PRAGAII”, kurā darbojas elektroniskās mūzikas pārstāvis Kaspars Kubeckis jeb Kashuks un producents Aleksis Luriņš, darbu pie kopīga albuma uzsāka 2019. gada jūlijā. Dziesma “Juno” ir tā sauktais lovsongs, kurā aprakstītas ikdienišķas jaunu cilvēku attiecības.

Singla vizuālo noformējumu veidojusi māksliniece Zane Priede. Dziesma ierakstīta studijā “Mute” Rīgā un to producēja Kashuks kopā ar Aleksi Luriņu. Dziesmas galaversiju apstrādi veica Andis Ansons.

“Šī dziesma ir kā modinātāja signāls visiem, kuri mēdz pārkāpt zināmu robežu strīda laikā,” saka Fiņķis. “Rakstījām albumu un sapratām, ka tajā pietrūkst romantikas!” ar ierasti plašu smaidu papildina Aleksis. 

Fiņķis kopā ar duetu “PRAGAII” līdz šim bija izdevuši divus singlus – “Kā pavadīt jaunību” un “Maza Rīga”. Jauno dziesmu “Juno” no 9. aprīļa iespējams dzirdēt populārākajos straumēšanas servisos un labākajās Latvijas radiostacijās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!