"Flame & The Rolltones" pirmais singls latviski

Raksta attēls - "Flame & The Rolltones" pirmais singls latviski Publicitātes foto

11.05.2016 / Parmuziku.lv

Grupa “Flame & The Rolltones” laiž klajā pirmo singlu latviešu valodā - “Brīvības iela”, kas bija neliels izaicinājums grupai, jo līdz šim visas orģināldziesmas ir bijušas angļu valodā.

Vasarā grupa būs sastopama festivālos Latvijā - Sudrba Kaija, Bauskas kantrī, Country Island Ogrē, kā arī augustā dosies uz Lietuvu, lai piedalītos festivālā “Visagino Country”.

Paralēli koncertdarbībai mūziķi strādā arī pie jauna albuma, tomēr vēl neatklāj, kad tas tiks izdots.

“Flame & The Rolltones” ir vieni no nedaudzajiem americana žanra vēstnešiem Latvijā.

Debijas albums “Road Trip”, kuru grupa prezentēja 2014.gada oktobrī ir ieguvis gan klausītāju, gan mūzikas kritiķu un industrijas profesionāļu atzinību.

Grupa ieguvusi arī starptautisku atzinību, dziesmai “Crying For You” no albuma “Road Trip” iekļūstot International Songwriting Competition 2014 finālā un šī gada februārī veiksmīgi uzstājoties “Country Music Meeting Berlin 2015”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!