FOTO: Hita "Lost On You" autore LP ar spožu koncertu apbur Latviju

Raksta attēls - FOTO: Hita "Lost On You" autore LP ar spožu koncertu apbur Latviju Foto: Aiga Melnbārde

08.12.2017 / Parmuziku.lv

7. decembra vakarā "Arēnā Rīga" ar spožu koncertu Latvijas klausītājus priecēja hita «Lost On You» autore Laura Pergolici (Laura Pergolizzi), plašāk pazīstama ar pseidonīmu LP. Klausītājus savdabīgā dziedātāja priecēja ar tādiem hitiem kā "Other People", "Tightrope" un "Muddy Waters". Līdzās solokarjerai Pergolici sadarbojusies ar tādiem mūziķiem kā Šēra, Rianna, Kristīna Agilera, Heidija Montāga, «Backstreet Boys» un citiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!