Gapoljeri piedāvā videoklipu un aicina uz albuma prezentāciju

Raksta attēls - Gapoljeri piedāvā videoklipu un aicina uz albuma prezentāciju

01.12.2016

Grupa "Gapoljeri" prezentē otro singlu "pacel acis" no gaidāmā debijas albuma "Best OFF" un aicina uz jaunā albuma prezentācijas traci 2. decembrī klubā "Melnā Piektdiena".

Mēs vienmēr esam zinājuši, ka Latvijā ir skaistas sievietes!  Smalki veidotas, cēlas, graciozas, fotogēniskas, vientuļas un ne tik vientuļas,  koptas un nekoptas, kas, pat puskailas, ar skatienu cietu kā akmens raugās uz Tevi no augšas!  Pacel acis, mazo Rīdziniek!

Tā par otro singlu no debijas albuma "Best OFF" saka paši Gapoljeri.

Dziesmas "Pacel acis"  vizuālā versija tapusi Jānim Klimanovam sadarbojoties ar Latvijas Nacionālā teātra aktieriem un Jūgendstila dāmām!

Virtuves Kabarē apvienības "Gapoljeri" debijas albuma "Best OFF" prezentācijas tracis  norisināsies 2016.gada 2. Decembrī, klubā "Melnā Piektdiena",Brīvības gatvē 193c

Virtuves kabarē apvienībā „Gapoljeri” pie viena galda satikušās piecas dramatiskas personības - vokālists Kristians Kareļins, basģitārists Artis Drozdovs, bundzinieks Normans Bārbals, kā arī ģitāristi Māris Kurtiņš un Normunds Zālamans.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!