Gatis Gaugers & TELPA, Ilona Balode un Atis Ieviņš izdod dziesmu “Pūķa ola”

Raksta attēls - Gatis Gaugers & TELPA, Ilona Balode un Atis Ieviņš izdod dziesmu “Pūķa ola” Publicitātes foto

15.07.2022

Instrumentālās mūzikas projekts “Gatis Gaugers & TELPA” sadarbībā ar dziedātājiem Ati Ieviņu un Ilonu Balodi, laiž klajā jaunu dziesmu “Pūķa ola”. Mūzikas autors ir Gatis Gaugers, bet dziesmas vārdus sarakstījusi Ilona Balode.

Gatis Gaugers: “Radot šo dziesmu, man bija sajūta, ka atrodos kaut kur starp vakardienu un šodienu. Arī rītdiena rīt pārvērtīsies par šodienu un šodiena jau būs vakardiena. Tagad esmu sapratis to, cik ļoti svarīga ir tieši  tā diena, kurā  tu dzīvo. Dzīvojam un izbaudām šodienu, nenodarot pāri tai šodienai, kura būs rīt!”

Ilona Balode: “Neērti jautājumi kā neērtas kurpes spiež un dažkārt neļauj mums aizmigt aukstās pusnakts stundās un atstāj bez miega karstos, tvanīgos vasaras vakaros, naktīs, kad mēs apstājāmies un pārstājam skriet. Tad viņi tur sēž un uzglūn. Šie jocīgie jautājumi kas sākas parasti ar “kāpēc”?

Un atbilde ir… wrong question, error…sistēmas kļūda…nav nozīmes jautāt, jo atbilžu nav. Vismaz “Pūķa ola” tādas nesniedz.”

Dziesmas producents ir Gatis Gaugers un Mārtiņš Burkevics. Video veidoja Ēriks Saksons.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!