Godalgotā Lapsene nāk klajā ar jaunu dziesmu

Raksta attēls -  Godalgotā Lapsene nāk klajā ar jaunu dziesmu Foto no personīgā arhīva

12.03.2024

Nule kā ar balvu “Zelta Mikrofons” apbalvotais mūzikas projekts Lapsene laidis klajā jaunu dziesmu “Par vidējo pirkstu”.

“Šī ir kā sacelšanās dziesma, kas draudzīgi atgādina par katra reiz piedzīvotajām dzīves situācijām, kad trūcis pacietības vadzis,” ierakstu lakoniski komentē autors Artis Dvarionas.

Tikmēr, projekta Lapsene aizvadītā gada maijā izdotais albums “Sākums” 8. martā apbalvots ar mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons”. Tas atzīts par pašmāju labāko “Roka vai metāla mūzikas albumu” 2023.gadā.

Līdz ar jaunās dziesmas publiskošanu, Lapsene arī aicina uz savu pirmo pavasara koncertu, kas notiks 26. aprīlī Tallinas ielas kvartāla kultūrtelpā “Tu jau zini kur”, Tallinas ielā 10-3, Rīgā. Koncerts notiks Tallinas ielas kvartāla minifestivāla ietvaros, kur Lapsene vienā vakarā uzstāsies kopā ar pagājušā gada rudenī veiksmīgi atgriezušos grupu “Detlef”. Vairāk informācijas par gaidāmo kopkoncertu atradīsiet internetā.

Jaunās dziesmas ierakstu producējuši Artis Dvarionas un JJ Lush jeb Jānis Jačmenkins, bet tās videoversiju veidojusi māksliniece Madara Dzintara-Pluša.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!