Grupa 2tie izdod jaunu dziesmu regatona stilā - "13. janvāris"

Raksta attēls - Grupa 2tie izdod jaunu dziesmu regatona stilā - "13. janvāris" Publicitātes foto

14.04.2016 / Parmuziku.lv

Viena no retajām Latvijas regeja grupām - 2tie (divi tie) sadarbībā ar producentu Raiti Aukšmukstu ir izdevusi jaunu dziesmu "13. janvāris". Šoreiz grupa ir izvēlējusies iet citu, sev ne tik pierastu, ceļu un ierakstīt jauno dziesmu mazliet vairāk dejojamākos ritmos nekā parasti - regatonā.

Nu jau piekto gadu grupa 2tie ik pa brīdim ir dzirdama Latvijas klubos izpildām dziesmas regejā. Bet šoreiz viņi ir izdevuši kaut ko sev nepierastu - dziesmu, kas būtu vairāk piemērota deju zālēm un mazāk "dzīvajam" izpildījumam.

Grupas vokālists, Juris Mols skaidro: "Mēs izlēmām eksperimentēt un ierakstīt kaut ko tādu, ko nekad neesam rakstījuši. Vienā brīdī tu saproti, ka nav vērts sēdēt savos ierastajos rāmjos un baidīties par to, ka publika varētu nesaprast. Mēs netaisījām šo dziesmu, lai kļūtu populārāki, ne arī lai nopelnītu lielo "piķi". Mēs taisījām to tāpēc, ka mēs varējām un tāpēc, ka mums patīk radīt."

Lai gan mūzikas stils ir atšķirīgs no ikdienišķā grupas skanējuma, tomēr dziesmas vārdi tik un tā ir saglabājuši 2tie pieskaņu - tajā var sadzirdēt atsauces gan uz sociālajām problēmām, gan uz Latvijas vēsturi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!