Grupa "COLT" ieraksta dziesmu kopā ar Dināru Rudāni

Raksta attēls - Grupa "COLT" ieraksta dziesmu kopā ar Dināru Rudāni

25.11.2016

Grupa "COLT" skatītāju vērtējumam nodod jauno dziesmu “Kamēr tava sirds to vēlēsies”. Tās autori ir grupas dalībnieki Rolands Majors un Harijs Zariņš.

Dziesmas “Kamēr tava sirds to vēlēsies” autori ir grupas COLT dalībnieki Rolands Majors un Harijs Zariņš. Grupas sadarbība ar dziedātāju Dināru Rudāni, kura tagad kļuvusi pazīstama arī kā viena no TV3 šova “Izklausies redzēts 3” finālistēm, aizsākās jau 2011. gadā, kad “MicRec” laida klajā grupas COLT pirmo studijas albumu “Sapņi lido debesīs”, kurā Dināra, duetā ar grupas dziedātāju Ati Ieviņu, ieskaņoja Zigmara Liepiņa dziesmu  “Sikspārņa blūzs”.

Harijs Zariņš: “Mums ļoti patīk strādāt ar Dināru. Viņa ir lieliska dziedātāja un mēs ceram, ka ar to mūsu sadarbība vēl nebeigsies.”

Dziesmas ierakstu studijā “Factory Sound Studio” paveica producents Gints Stankevičs, kurš ar Dināru sadarbojas jau vairākus gadus dažādos projektos un labi pazīst viņas vokālās iespējas.

Dziesma ir kā priekšvēstnesis gaidāmajai Harija Zariņa 60 gadu jubilejas koncertturnejai, kurā piedalīsies arī Dināra un daudzi īpašie viesi. Harija Zariņa 60 gadu jubilejas koncerti norisināsies 2017. gada oktobrī un novembrī visā Latvijā. Biļešu tirdzniecība uz koncertiem sāksies 5.decembrī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!