Grupa DivDiv izdod video singlu “Pavasaris”

Raksta attēls - Grupa DivDiv izdod video singlu “Pavasaris”

05.03.2021

Liepājas mūziķu grupa DivDiv laidusi klajā jaunu singlu ar videoklipu “Pavasaris”. Dziesmas mūzikas autors ir Dainis Meļņiks, vārdus sarakstījis Justs Markuševskis.

Skaņdarbs radies mums visiem diezgan grūtā laikā - 2020. gada ziemā, kad likās, stāstam par vīrusiem un izolācijām nebūs gala. Atlika ticēt, ka pavasaris visu saliks pa vietām. Dziesma ir stāsts par to, ka mēs gaidām savu pavasari - kaut kā jauna sākumu. Saprotams, ka katrs savu pavasari identificējam savādāk, bet vienojoši ir gaismas, siltuma un dzīvības elementi. Taču pāri visam dominē cerība, ka būs labāk.

Video ieraksts veikts Liepājas koncertzālē Lielais Dzintars 2020. gada 2. decembrī. Singla video versija pieejama vietnē Youtube grupas DivDiv kanālā. Audio versija pieejama visās lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs. Grupas aktivitātēm var sekot līdz DivDiv profilos visos lielākajos sociālajos tīklos.

Grupas DivDiv pirmsākumi meklējami 2015. gadā. Tās dalībnieku radošā pamatdarbība ir citi kolektīvi gan akadēmiskajā, gan populārajā mūzikā, kā arī darbība mūzikas industrijā. Tādējādi grupas mūzikā satiekas dažādas pasaules, kas veido interesantu, nedaudz unikālu skanējumu. Grupā muzicē ģitārists Dainis Meļņiks, dziedātājs Justs Markuševskis, ģitārists Roberts Dinters, basģitārists Mārtiņš Zālīte, sitaminstrumentālists Ēriks Hanzovskis un taustiņinstrumentālists Jānis Straume.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!