Grupa "Four Minute Man" izdod debijas albumu "Devil Inspired"

Raksta attēls - Grupa "Four Minute Man" izdod debijas albumu "Devil Inspired" Publicitātes foto

28.02.2020

Latviešu stoner/raganroka grupa "Four Minute Man" izdevusi savu debijas albumu "Devil Inspired", kas tiks prezentēts piektdien, 6. martā galerijā Tree.so.me, Tallinas kvartālā.

Debijas albuma kopējā skanējuma aprises ir vienkāršas un konkrētas - stonerīgi rifi, netīrs vokāls, skanīgas ģitāru saspēles un psihedēliska atmosfēra. Visa pamatā velns - simbols dionīsiskām izpriecām, ekstāzei, mūzikas izraisītai katarsei un visam tam mežonīgajam skrējienam, kurā mēs eksistējam; simbols kapam, kas izrakts katra skrejceļa galā.

Rokmūzikas apvienība "Four Minute Man" vienprātīgi vairās ierāmēt savu daiļradi kāda noteikta mūzikas stila robežās, dēvējot to vienkārši par raganroku, tomēr tās skanējumā jūtama blūza, stoner roka un psihedēliskā roka iezīmju eklektika. Grupas skaņdarbi tiek radīti galvenokārt improvizācijas rezultātā, kad kopīgi tiek notverta noskaņa, rifs, melodija, kas izraisa dvēseles katarsi grupas dalībniekos. Iegūtais tīrradnis vēlāk tiek apdarināts, papildināts un noslīpēts, ļaujot rasties pilnvērtīgam un klausītājam tīkamam skaņdarbam. Vienisprātis ir visi grupas dalībnieki - daiļrades pamatā ir draudzība un vienots redzējums par darba galarezultātu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!