Grupa "Gain Fast" piedāvā grupas "Jumprava" dziesmas "Tālu aizgāja" kaverversiju.

Raksta attēls - Grupa "Gain Fast" piedāvā grupas "Jumprava" dziesmas "Tālu aizgāja" kaverversiju. Publicitātes foto

15.04.2016 / Parmuziku.lv

Grupa "Gain Fast" nonākusi sava trešā studijas albuma finiša taisnē kā noslēdzošo gaidāmā albuma singlu, ierakstot grupas "Jumprava" dziesmu "Tālu aizgāja".

Uz dziesmas prezentāciju bija ieradusies arī grupas Jumprava mūziķi, kuri neslēpa to, ka viņuprāt dziesma ieguvusi jaunu mūsdienīgu skanējumu. 

"Bija satraukums, jo Jumprava ir mūsu skolas gadu viena no klausītākajām grupām. Mēs jau tad popielas konkursos atainojām Jumpravu, kā arī kasešu magnetofonos miksējām viņu ierakstus un dziedājām pa virsu. Mēs pat necerējām, ka vīri no "Jumpravas" pagodinās mūs ar savu klātbūtni "Gain Fast" koncertā un dziesmas prezentācijā. 

Mēs ļoti cienām viņu daiļradi un paveikto Latvijas mūzikā. Dziesma "Tālu aizgāja" mums radīja īpašas asociācijas ar cilvēku tiekšanos pēc brīvības savā valstī un dzīvē kopumā. Diemžēl vēl joprojām pēc vairākiem neatkarībā nodzīvotiem gadiem nevaram apgalvot, ka mūsu valsts ir brīva, bet mēs visi iekšēji spēcīgi izjūtam tiekšanos pēc brīvības gara" stāsta grupas "Gain Fast" mūziķi. 

Paredzams, ka trešais studijas albums "Pāri laikam" klajā tiks laists jau šī gada maijā!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!