Grupa JAUDA laiž klajā savu jaunāko studijas singlu ar nosaukumu “Tēvs”.

Raksta attēls - Grupa JAUDA laiž klajā savu jaunāko studijas singlu ar nosaukumu “Tēvs”.

09.02.2024

Pašlaik grupa strādā pie sava jaunākā orģināl dziesmu albuma, kas iznāks 2024 gadā, dziesma "Tēvs" ir singls no šī albuma.

Dziesma stāsta par kāda, gados jauna, zēna sapni, kurš piedzīvo pāragro tēva aiziešanu viņsaulē. Dzīve turpinās un zēns kļūst par vīru, līdz kādā brīdī viņš paņem rokās nu jau savu dēlu, no kura acīm viņš nolasa, ka ir kļuvis par tēvu. Tēvs kā drošības, atbildības un ģimeniskuma simbols.
Šī dziesma ir veltījums visiem tēviem, kuri ir pāragri aizgājuši un nekad vairs nesatiks savus tuvos un mīļos… ja nu vienīgi sapnī.

Grupa JAUDA tika dibināta 2016. gadā Līvānos un muzicē pop-roka un alt-roka stilā.
Apvienojot basa, bungu, ģitāras, vokālu un elektronisko skanējumu, grupa veido unikālu, dzīvu skanējumu gan ierakstos, gan koncertos. 2018. gada maijā iznāca grupas pirmais debijas albums "Durvis atvērtas", kura tika iekļautas 12 dziesmas latviešu valodā.
2021. gadā grupa laida klajā savu otro albumu "Under water", angļu valodā, 2022 gadā grupa izlaida mini albumu ar ar piecām zināmu latviešu dziesmu kaverversijām. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!