Grupa "Kayro" izdod debijas EP "Strangest Times"

Raksta attēls - Grupa "Kayro" izdod debijas EP "Strangest Times" Publicitātes foto

23.03.2021

Grupa "Kayro" 23. martā izdod savu 6 dziesmu debijas EP "Strangest Times", kas tapis 2019. gada otrajā pusē globālās pandēmijas laikā, kā saruna ar sevi par dzīves pārmaiņām, izolāciju un jauna "Es" meklējumiem.

"Domāju, ka šajā laikā katrs no mums ir sevī atklājis ko jaunu, atsācis darīt aizmirstas lietas vai atradis sevī spēku atteikties no nevēlamā par spīti ikdienas grūtībām un mazliet nesaprotamajai dzīves kārtībai" - tā komentē Kārlis.

Grupu dibinājuši ģitāristi Ritvars Šreibers un Kārlis Šteinmanis 2018. gadā. Kopš 2019. gada marta sastāvam pievienojušies vokālists Reinis Rutkovskis un basģitārists Agnis Beitāns, nostiprinot grupas skanējumu un muzikālo raksturu. Grupas skanējumā satiekas visas dalībnieku muzikālās ietekmes - no popa līdz modernajam metālam.

EP ierakstījuši un producējuši paši "Kayro" Kārļa Šteinmaņa vadībā. Bungu ieraksts veikts kopā ar meistarīgo bundzinieku Andreju Upmaci Sound Division Studios telpās, bet viss pārējais materiāls ticis ierakstīts gan Kārļa privātajā studijā, gan arī katra grupas dalībnieka mājās, vadoties pēc apstākļiem un iespējām.

Arī šobrīd grupa nesnauž un aktīvi turpina radīt materiālu nākamajam albumam, kura priekšvēstnešus varēs dzirdēt jau šīs vasaras beigās.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!