Grupa Labvēlīgais Tips noslēgs tūri Arēna Rīga

Raksta attēls - Grupa Labvēlīgais Tips noslēgs tūri Arēna Rīga Publicitātes foto

15.11.2015 / Parmuziku.lv

Trešdien, 18.novembrī – dienā, kad svinēsim Latvijas valsts 97.dzimšanas dienu – grupa Labvēlīgais Tips visus gaidīs koncertā Arēnā Rīga, kur tiks prezentēta viņu jaunā programma Brīvības nianses.

Tajā skanēs gan veci un labi zināmi, gan jauni hiti! sola grupas dalībnieki, uzsverot – pēc ļoti veiksmīgi aizvadītajiem un pilnībā izpārdotajiem koncertiem Latgales vēstniecībā GORS un Vidzemes koncertzālē Cēsis, kas izpelnījās pozitīvas skatītāju atsauksmes, grupa savu rudens koncertsēriju noslēgs ar  īpašu šovu Rīgā.

 

Tiekamies pirms salūta!

aicina grupa Labvēlīgais Tips, kas jaunajā koncertprogrammā nolēmusi sniegt savu artavu gan patriotiskajā audzināšanā, gan aicina paskatīties uz savu valsti ar nelielu humora piesitienu.

Ieeja Arēnā Rīga no plkst.17.00; koncerta sākums – plkst.18.00. Starp citu, uz koncertu var droši ņemt līdzi pirmsskolas vecuma bērnus, jo, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, viņiem koncertā ieeja ir par brīvu!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!