Grupa “Loud Silence” laiž klajā videoklipu

Raksta attēls - Grupa “Loud Silence” laiž klajā videoklipu Publicitātes foto

23.03.2023

Pārskatot debijas albuma "Pa dzīvi kaut kā tā” prezentācijas koncerta ierakstu, grupa nolēmusi, ka dziesma “Nīla” dzīvajā izpildījumā ir labs sākums 2023. gada sezonai.

“Pirmā albuma prezentācijas koncerts līdz šim ir mūsu lielākais notikums. Tā bija pirmā reize, kad kāpām uz skatuves trīspadsmit cilvēku sastāvā. Pusotra stunda, ko redzēja koncerta apmeklētāji ir aisberga redzamā daļa. Tam visam pamatā bija mēnešiem ilga gatavošanās,” atceras solists Oskars Maurers.

Dziesma Nīla kā atgriešanās vēstnesis izvēlēta, jo 2020. gadā tas bija pirmais singls, ko grupa izdeva – toreiz studijas versijā, šoreiz dzīvajā. “Nīlai ir lipīgākais piedziedājums pasaulē! Tā ir viena no mūsu labākajām dziesmām, un joprojām koncertos cilvēki to gaida visvairāk,” stāsta ģitārists Artūrs Kuzmins.

Par koncerta ierakstu gādājuši Māris Lāpāns (skaņu režija), Dāvis Lāpāns (skaņu režija, pēcapstrāde), Salvis Mass (kamera, montāžas režija), Miķelis Liniņš (kamera) un Daniels Krēgers (gaismu režija).

Pēc koncertiem bagātas vasaras grupa devās radošajā atvaļinājumā un nu ir atpakaļ ar jaunumiem. “Nīlas dzīvā versija ir tikai sākums, mums atkal priekšā gara vasara!” saka grupas dalībnieks un koncerta producents Dāvis Lāpāns.

Šobrīd grupa strādā pie jaunām dziesmām un vasaras beigās gaidāms jauns albums. Līdz ar darbu pie jauna albuma, turpinās sadarbība ar grupas producentu Reini Briģi.

Drīzumā klajā nāks singls un videoklips, kas sāks jaunu, vēl neatklātu laikmetu grupas “Loud Silence” mūzikā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!