"Momend” Spīķeros sniegs vienīgo grupas koncertu šajā vasarā

Raksta attēls - "Momend”  Spīķeros sniegs vienīgo grupas koncertu šajā vasarā Publicitātes foto

25.07.2016 / Parmuziku.lv

Trešdien, 27.jūlijā, Spīķeros ar vienīgo grupas koncertu šajā vasarā uzstāsies indie apvienība no Rīgas - „Momend”. Vakara ieskaņā pasākuma apmeklētājiem savu muzikālo performanci blūzroka un rokenrola noskaņās piedāvās grupa „White Rock”. Ieeja pasākumā bez maksas.

"Momend” ir indie/alternative grupa, kas izveidojusies 2009. gadā. Pēc uzvaras vairākos jauno grupu konkursos, grupa 2012. gadā izdeva savu debijas albumu “Episodes of Trust”.  Kopš tā laika "Momend” ir koncertējuši Baltijas valstīs, kā arī Zviedrijā, piedalījušies vairākās Eiropas mūzikas konferencēs.

 2014. gada nogalē nāca klajā "Momend” otrais studijas albums “Spirals”. Albums tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai kā viens no labākajiem indie albumiem 2014. gadā. Pašlaik grupa nodevusies darbam studijā, un koncerts Spīķeros būs vienīgais grupas koncerts šajā vasarā.

Pasākuma ieskaņā Spīķeru kvartālā uzstāsies 2015.gadā dibinātā grupa "White Rock”. Grupa izpilda oriģinālmūziku latviešu valodā Rock n’ roll/Blues/Rock žanros. Miķelis Vanags (vokāls, ģitāra), Kristiāns Kosītis (basģitāra), komponists Vilnis Kundrāts (Hammond ērģeles) un Artūrs Sedriks Sinkevičs (sitaminstrumenti) atskaņo dziesmas ar K.Elsberga, E.Zirņa, P.Brūvera, I.Ziedoņa u.c. latviešu dzejnieku tekstiem.

Apmeklētāji laipni gaidīti trešdien, 27.jūlijā, Spīķeru kvartāla laukumā. Ieeja pasākumā bez maksas. No pl.19.00 grupa "White Rock”, ap pl.20.00 grupa "Momend”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!