Grupa “Singapūras Satīns” izskaidro dziesmas “Blingi” tekstu

Raksta attēls - Grupa “Singapūras Satīns” izskaidro dziesmas “Blingi” tekstu Foto: Alise Pabērza

02.07.2020

Latvijas repa supergrupa “Singapūras Satīns”, kuri jūnija sākumā izdeva savu pirmo singlu “Blingi” mūzikas izdevniecības “Universal Music Group” paspārnē, izveidojuši video, kurā paskaidro dziesmas “Blingi” vārdu nozīmi.

Dziesmas “Blingi” tekstā ir izmantota krietna deva dažādu atsauču, kuras bez plašāka konteksta arī var būt ne līdz galam uztveramas, sākot no interneta mīmu pieminēšanas, beidzot ar zīmīgiem franču valodas teicieniem un vairākām atsaucēm uz arhitektūras vēsturi.

“Behind the genius “Blingi”” video:

“Blingi” iznāca 11. jūnijā un nepilna mēneša laikā dziesma jau ir iekarojusi daudzu klausītāju sirdis par ko liecina lielais klausījumu un skatījumu skaists mūzikas straumēšanas platformās.

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!