Grupa Tehnikums atgriežas ar jaunu dziesmu un nostaļģisku videoklipu

Raksta attēls - Grupa Tehnikums atgriežas ar jaunu dziesmu un nostaļģisku videoklipu Ekrānšāviņš no video

01.12.2020

Klausītāju vērtējumam tiek nodota sint pop grupas Tehnikums dziesma “Prieka asaras” un dziesmas video klips, kas vēsta par pāra attiecībām 18 gadu garumā.

Gan dziesma, gan videoklips zīmīgi atspoguļo neparasto laiku, kurā šobrīd dzīvojam, kad ikdienas mājas rutinā, kurā esam spiesti atrasties, ir tik viegli aizmirst, kāpēc esam kopā.

Visa klipa garumā grupa Tehnikums aicina ieskatīties pāra attiecību progresā, kopā izdzīvojot pāra priecīgākos brīžus - pirmo satikšanos, pirmo randiņu, ievākšanos, kopā būšanu un kāzas. Dziesma un klips atbild uz jautājumiem, ko pāri tik bieži uzdod viens otram - “Kāpēc mums tas ir vajadzīgs?”, “Kāpēc esam kopā?”. “Tas viss ir tevis dēļ…” - tāda ir grupas Tehnikums atbilde uz šiem jautājumiem. Neviena dārglieta uz šīs pasaules nevar aizvietot to divvientulības laimi, ko varam atrast attiecībās.

Dzīve skrien uz priekšu, maināmies mēs, mūsu ģērbšanās stils, darbs, statuss, bet viens paliek nemainīgs - mīlestība ir tas enkurs, kas dod spēku un neļauj aizpeldēt nezināmā virzienā (un pat, ja tā, tad labāk to darīt kopā).

 

Jaunā videoklipa scenāriste un režisore ir Vladislava Romanova, operators un otrais režisors - Artūrs Vanags, aktieri, kas arī dzīvē ir laimīgs pāris - Santa Strupule un Dāvis Kurēns.

Tehnikums (Kristaps Dubļāns un Dagnis Neilands), kopš debijas albuma “Ko Gribu, To Daru” (2014) izdošanas, aktīvi koncertējuši un spēlējuši uz dažādu festivālu skatuvēm, un radījuši jaunas dziesmas. 2016. gadā grupa uzsāka veiksmīgu sadarbību ar leģendāro Latvijas hiphopa izpildītāju Ozolu, un 2017. gada nogalē izdeva kopīgu albumu “Semestris”. 2018. gads tiek pavadīts kopīgā tūrē, uzstājoties Latvijas atpazīstamākajos mūzikas festivālos. 2019. gada decembrī grupa izdeva albumu “Dirvreiz laimīgāks”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!