Grupa “The Sound Poets” laiž klajā jaunu video

Raksta attēls - Grupa “The Sound Poets” laiž klajā jaunu video Publicitātes foto

28.11.2022

Grupa “The Sound Poets” nodod savu klausītāju uzmanībai jaunu video, kurš tapis dziesmai “Nestandarta projekts” no šogad izdotā albuma “Pie vienas uguns”.

Jaunā mūzikas video režisors un idejas autors ir “The Sound Poets” ilggadējais draugs un radošais domubiedrs fotogrāfs Māris Ločmelis. Gatavojoties jaunā albuma izdošanai, “The Sound Poets” kārtējo reizi uzrunāja Māri saistībā ar jaunu grupas foto veidošanu. Pēc tobrīd vēl neizdotā albuma noklausīšanās Māris grupai paziņoja, ka ir gatavs ne tikai fotosesijai, bet arī filmēšanai – dziesma “Nestandarta projekts” bija uzreiz uzrunājusi un rosinājusi arī ideju videoklipam.

“Mēs visi dzīvi mācāmies dzīvot un dzīvojam tādos nestandarta projektos,” par dziesmu un tās nosaukumu stāsta grupas solists Jānis Aišpurs. “Un tieši tādos arī paslēpta tā īstā dzīves sāls, skaistākās krāsas, īstākās draudzības, aizraujošākie ceļojumi un negaidītākie dzīves pavērsieni. Arī šīs dziesmas video sākumā nemaz nebija plānots, bet tad Māris paziņoja, ka tam būs būt, par ko, protams, esam ļoti priecīgi.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!