Grupa Unknown Artist izdod jaunu dziesmu

Raksta attēls - Grupa Unknown Artist izdod jaunu dziesmu Publicitātes foto

13.11.2015 / Parmuziku.lv

Šī gada 8. augustā, Baltinavā jau 20. reizi norisinājās mūzikas festivāls Osvalds. Jubilejai par godu, festivāla rīkotājs Māris Lāpāns šogad nolēma organizēt arī jauno mākslinieku konkursu, kura uzvarētājs, grupa Unknown Artist, saņēma Izdevniecības MicRec balvu – apmaksātu dziesmas ierakstu profesionālā skaņu studijā.

Balva nu ir realizēta ierakstu studijā un Točkas dzīsme nonākusi pie saviem klausītājiem.

Dziesma balstās uz reāliem faktiem par dzīvi pierobežā. Teksta un mūzikas autors ir grupas dalībnieks Arnis Bukšs. Vēl bez Arņa grupā muzicē Nauris Konovalovs, Māris Keišs un Dāvis Ločmelis.

Grupas dalībnieki: “Mēs bijām ļoti pārsteigti par to, ka mēs, kā grupa no pierobežas, ieguvām tik lielu balvu. Neviens no mums negaidīja tādu pavērsienu. Sastrādāties ar Gintu Stankeviču bija viegli. Gintam bija daudz labu padomu, ko mums ieteikt, piemēram, kā labāk aranžēt. Esam ļoti apmierināti ar iegūto rezultātu. Tagad ceram uz klausītāju atsaucību un atbalstu.”.

Dziesma ir lejupielādējama portālā Doremi.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!