Grupai “Instrumenti” jauna skaisti savāda dziesma

Raksta attēls - Grupai “Instrumenti” jauna skaisti savāda dziesma

01.12.2020

Grupa “Instrumenti” piedāvā jaunu, ziemas noskaņās radītu dziesmu “Skaisti savāds”, kam tapusi arī video versija.

Par dziesmu stāsta tās mūzikas autors Jānis Šipkēvics: “Šogad mūs sagaida ārkārtīgi neparasta ziema - sarežģījumiem un trauksmes pilna ikdiena. Taču ir lietas, kas notiek neatkarīgi no mūsu gribas un ziņu virsrakstiem. Līdz ar pirmo Adventi, daba mūs ieskāva sniega segā, bērnu acīs sācis mirdzēt Ziemassvētku gaidīšanas prieks, un mūsu sirdīs ir nesatricināma cerība, ka nākamais gads būs kā dāvana un mierpilns apbalvojums par izturību, ticību un pacietību. Pateicībā, ka varam ne tikai izturēt šo laiku, bet arī vēl palīdzēt citiem – tā tapusi šī dziesma. Paldies Martam Pujātam par brīnišķīgajiem vārdiem.”

 

Dziesma “Skaisti savāds” iekļauta “Eņģeļi pār Latviju” digitālajā albumā “Brīnumu radot”, ko iespējams iegādāties projekta mājas lapā – www.engeliparlatviju.lv, vienlaicīgi ziedojot līdzekļus Bērnu slimnīcas fondam.

Grupas menedžments un koncertrīkotāji “Ideju institūts” arī ziņo, ka, reaģējot uz šī brīža situāciju valstī, “Instrumenti” koncertstāsts “Divi Instrumenti” koncertzālē “Hanzas Perons” tiek pārcelts uz 22. un 23. janvāri. Biļetes pieejamas Aula.lv

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!