Grupai "Rusted Wheel" jauns videoklips "Zeme"

Raksta attēls - Grupai "Rusted Wheel" jauns videoklips "Zeme"

24.11.2016

Grupa "Rusted Wheel" trīs gadu dzimšanas dienu nosvin ar jaunu videoklipu "Zeme".

Aizvadītās nedēļas nogalē latviešu rokgrupa „Rusted Wheel” kinoteātrī „K. Suns” atzīmēja savu trīs gadu pastāvēšanu un prezentēja videoklipu „Zeme, kas veidots uz patriotiskas nots ikvienam Latvijas iedzīvotājam kā dāvana valsts svētku nedēļā, kā arī deva iespēju skatītājiem ielūkoties nedaudz mūziķu dzīvē aiz kadra.

Grupa dibināta 2013.gada novembrī piecu cilvēku sastāvā. Laikam ejot un attīstoties, grupas mūziķu sastāvs tika mainīt: šogad „Rusted Wheels” pievienojās divi jauni dalībnieki. Pašreiz grupā spēlē: Ingus Meijers (basģitāra), Ričards Malcāns (ritma ģitāra), Rūdolfs Baumanis (bungas), Ralfs Bergmanis (soloģitāra) un Jānis Audriņš (vokāls).

Turpmākie grupas plāni saistīti ar koncertiem Latvijā un ārpus tās robežām.

Ieskats video tapšanas procesā:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!