Grupas Morālā Ateja pankiem jauna dziesma

Raksta attēls - Grupas Morālā Ateja pankiem jauna dziesma Publicitātes foto

18.01.2016 / Parmuziku.lv

Pankroka grupa no Rīgas, kas nesen atkal apvienojusies pēc desmit gadus ilga pārtraukuma, laiž klajā savu trešo kompozīciju pēc atgriešanās "Planktons".

Grupas trešais ieraksts pēc atgriešanās - dziesma "Planktons", ierakstīta Valmierā, "Hodila Records" studijā, sadarbībā ar skaņu inženieri un producentu Ģirtu Laumani. Kompozīcija ieturēta pankroka tradīcijās, un tajā saklausāms aicinājums "Nāc mājās, alus daudz, jābūvē būs plosts - nevis ziemu apēst, bet ziemā kost!", kas veltīts grupas kādreizējam basģitāristam, kurš pēdējos gados apceļo pasauli.

Grupa arī paziņojusi, ka šī gada pavasarī nāks klajā tās debijas albums.

Morālā Ateja ir pankroka ansamblis no Rīgas, kas bija aktīvs laikaposmā no 2004. līdz 2008. gadam, šobrīd tajā darbojas 4 no pieciem oriģinālajiem dalībniekiem, kuri paralēli spēlē tādās grupās kā "Harta", "Eschatos", "Protean", "Dūmu zārka zēni" un "Omertà".

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!