Harbor Gents piesaka sevi ar debijas albumu “Dimensions”

Raksta attēls - Harbor Gents piesaka sevi ar debijas albumu “Dimensions” Publicitātes foto

11.05.2020

Grupas vispopulārākā dziesma “Dance Baby” ir potenciāls dance-rock hits, bet tajā pašā laikā electro-pop dziesma “Serptentine” iemetīs Jūs pulsējoša sirds-ritma okeānā.

Grupas “Harbor Gents” debijas albums “Dimensions” provocē jautājumu - kas nosaka mūzikas žanru? Sintezējot tādus stilus kā indie rock, indie pop un electro-pop, “Dimensions” piedāvā kaut ko absolūti unikālo un līdz šīm nedzirdēto mūzikas žanru pasaulei. 

Tas nav brīnums, kāpēc mūzika sanāk tik ekzotiska. Adams, vokālists/pianists/bassists, un Klims, bundzinieks, kopā ir iedvēsmojušies no tādām populārām grupām kā Arctic Monkeys, Twenty One Pilots, Coldplay un Muse.

Kaut arī grupa tika izveidota 2019. gada sākumā, tā pamazām audzē savu sēkotāju loku, uzstājoties dažādos pasākumos kā UniCon 2019, un caur Spotify un citiem strīminga servisiem  visā pasaulē. Neskatoties uz koronavīrusa pandēmiju un atceltiem pasākumiem, grupa turbina meklēt rīkus kā sniegt savu mūziku visai pasaulei.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!