Hard rock grupa no Jelgavas „Blind Shapes” izdod jaunu singlu un mūzikas video

Raksta attēls - Hard rock grupa no Jelgavas „Blind Shapes” izdod jaunu singlu un mūzikas video

29.03.2021

Hard rock grupa „Blind Shapes” laidusi klajā jaunu singlu un mūzikas video dziesmai „Impostor”.

Video filmēja un apstrādāja Gunārs Porietis. Mūzikas autori Artūrs Dāvis Ābele, Sandis Kallions, teksta autors – Sandis Kallions. Dziesmas apstrāde tika veikta „KS Records – Unity Audio” studijā (Kārlis Šteinmanis). Jaunais singls ir pieejams visās visās mūzikas straumēšanas platformās.

„Dziesma ir par cilvēkiem, kuri paši nav apmierināti ar savu dzīvi un tāpēc vienīgais, kas sniedz viņiem gandarījumu ir citu cilvēku aprunāšana un apmelošana”, stāsta grupas solists un dziesmas teksta autors Sandis Kallions.

Grupa „Blind Shapes” tika dibināta 2016. gadā Jelgavā un tās sastāvā ir četri jauni un talantīgi mūziķi:  Sandis Kallions (vokāls, ģitāra), Indars Markots (ģitāra), Kristiāns Štokmanis (bass) un Mārtiņš Vēveris (bungas). Viņu mīlestība pret 70. un 80. gadu roku ir viegli jūtama viņu mūzikā. 2019. gada nogalē grupa izdeva savu debijas mini albumu „Through Space and Time”.  Šobrīd „Blind Shapes” turpina darbu pie jaunā albuma. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!