“Himnas” piedāvā 2 jaunus video un aicina uz koncertu Kaņepes Kultūras centrā

Raksta attēls - “Himnas” piedāvā 2 jaunus video un aicina uz koncertu Kaņepes Kultūras centrā Publicitātes foto

17.08.2016 / Parmuziku.lv

Ceturtdien, 18. augustā Kaņepes Kultūras centra pagalmā (Skolas ielā 15, Rīgā) notiks projekta “himnas” ceturtais koncerts. Kā jau ierasts, kā īpašu aicinājumu uz koncertu “himnas”’ ir sagatavojuši arī 2 jaunāko dziesmu videoklipus.

“Himnas” ir vienmēr mainīga muzikāla pieredze, pakārtota konkrētam brīdim laikā un telpā. Katra no pieredzēm liek meklēt jaunu veidu, kā radīt (un rādīt) to, kas sakrājies un citādi neizsakāms vai neatdzejojams.

Projekts “himnas” ir ļoti noslēpumains. “himnām” nav nedz grupas profila sociālajā portālā Facebook, nedz garo aprakstu. Grupas dalībnieki skaidro, ka vēlās, lai grupas dalībnieku vietā runā mūzika, un lai katram klausītājam veidotos sava unikālā pieredze un interpretācija par redzēto un dzirdēto.

“Himnas”’ gatavojas katram pasākuma ļoti rūpīgi - pirms katras uzstāšanās reizes grupa piedāvā arvien jaunus video skaņdarbus; tāpat apvienība sagatavo ar pašu rokām veidotus ielūgumus. Katrs koncerts ir kā īpaša tikšanās ar klausītāju, un arī vienlaicīgi tas ir kopīgs ceļš uz grupas debijas albumu.

 Šoreiz “himnas” sola “lauzt visu uz pusēm, lai pēcāk rastu savienojumu starp ierasto, mierīgi akustisko un ārišķīgo – nepieradināti elektrisko. Tie būs vienmēr esošie jautājumi ceļā pēc liegām sajūtām, pēc vienkāršākām domām. Vai esam sev gatavi?”

“himnas” sastāvā darbojas Toms Taukulis, Rihards Gailīts un Anneli Arro.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!