Spilgti un savdabīgi! Grupa "Kuba" publicē īsfilmu

Raksta attēls - Spilgti un savdabīgi! Grupa "Kuba" publicē īsfilmu Ekrānšāviņš

07.12.2016 / Parmuziku.lv

Ambientā džezroka grupa "Kuba" publicējusi deviņu minūšu īsfilmu, kurā iemūžināti šīs vasaras notikumi, kad grupa pēc desmit gadu pauzes atkalapvienojās diviem koncertiem Cēsīs un Rīgā. Video filmēts grupas mēģinājumu telpā Maskavas rajonā, koncertā Cēsu muzikālajā bārā "Zaļa zāle" un festivālā "Piena svētki" Lucavsalā.

Īsfilmā, ko veidojis Elvijs Pārpucis, iekļautas intervijas ar grupas dalībniekiem, kā arī vēsturiski foto un video, tajā skaitā fragments no grupas pirmās TV uzstāšanās LNT rīta raidījumā 2001. gadā. Īsfilmā mūziķi stāsta par grupas tapšanu, par nosaukuma izvēli un muzikālajām ietekmēm, kas raksturo ne vien pašu "Kubas" mūziku, bet arī konkrēto laiku - divtūkstošo gadu sākumu.

Grupa "Kuba" kopā sanāca 2001. gadā. Tās kodolu veido Arnis Račinskis  un Jānis Žilde, muzikālajā sastāvā darbojas Mareks Ameriks,  Toms Ostrovskis, kā arī elektroniskās mūzikas mākslinieks Martinez Gonzalez, zināms arī kā Gonzo, un saksofonists Miks Solovjevs.

Jau 14. un 15. decembrī grupa sniegs vēl divus klusinātus ziemas koncertus Rīgā, mājīgajās K.K. Fon Stricka villas telpās. Biļetes uz koncertiem pieejamas biļešu servisā eKase.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!