Notice: Undefined index: album in /home/parmuziku/public_html/lib/content.class.php on line 522
Ilmārs Šterns un Rihards Lībietis piedāvā dziesmu romantiskam pavasarim - ParMūziku.lv

Ilmārs Šterns un Rihards Lībietis piedāvā dziesmu romantiskam pavasarim

Raksta attēls - Ilmārs Šterns un Rihards Lībietis piedāvā dziesmu romantiskam pavasarim Publicitātes foto

27.04.2016 / Parmuziku.lv

Līdz ar pavasara atmodu, sauli, siltumu un plaukstošo dabu pie klausītājiem nonākusi romantisku jūtu pilna dziesma "Tev klāt". Tas ir lirisks stāsts par nemainīgajām vērtībām – mīlestību, dvēseļu tuvību un rūpēm par otru cilvēku.

Izpildītāji: dziedātājs Ilmārs Šterns un ģitārists Rihards Lībietis; miksējis un māsterējis Dmitrijs Tarasovs. Dziesmas mūzikas un vārdu autors ir I. Šterns, kurš šobrīd aktīvi darbojas dažādos radošos projektos, kā Sajūtas, kas tumsā skan, ko organizē Latvijas Neredzīgo biedrība.

Mūziķi sola, ka drīzumā tiks publicēts vēl viens jauns singls, savukārt, kopā ar saksofonu kvartetu top koncertprogramma, ar kuru gada otrajā pusē mūziķi viesosies dažādās Latvijas vietās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!