“The Black Pockets” izdod uzreiz 2 singlus

Raksta attēls -  “The Black Pockets” izdod uzreiz 2 singlus Publicitātes foto

17.08.2016 / Parmuziku.lv

Indīroka grupa “The Black Pockets” klausītāju uzmanībai nodod divus singlus no gaidāmā minialbuma - “'60s” un “Characters”, kā arī izziņo pēdējos vasaras koncertus.

Ar pirmo singlu “As Fast As I Can” mūziķi iepazīstināja šī gada sākumā, un uzreiz tika salīdzināti ar grupas “Two Door Cinema Club” skanējumu, turpretī jaunie singli iezīmē citas šķautnes grupas darbībā. Dziesmā “'60s” izmantots sešdesmito gadu slengs. Tajā tiek stāstīts par meiteni, kura par sevi ir labākās domās, nekā tas ir patiesībā, turklāt skanējums ir mūsdienīga interpretācija par sešdesmito gadu rokmūzikas tēmu. Savukārt kompozīcijas “Characters” tekstuālais vadmotīvs ir cilvēka pašidentitāte.

Singlus iespējams noklausīties un bez maksas lejupielādēt theblackpockets.com un theblackpockets.bandcamp.com, kā arī lielākajās straumēšanas vietnēs.

Šovasar grupu vēl varēs sastapt trīs reizes, 20. augustā, Valmierā, bāra “Tinte” minifestivālā, 27. augustā, Rīgā un 1. septembrī, Valmieras jauniešu dienā, plašāka informācija pieejama grupas mājaslapā un facebook.com profilā.

Grupu “The Black Pockets” veido četri puiši – Rūdolfs, Jānis, Artūrs un Arturs. Viņi iepazinās koledžā un pēc divus gadus ilgiem eksperimentiem nonākuši pie šābrīža skanējuma, ko paši raksuro kā “indie/rock/mazliet psihodēlija”. Grupas daiļradi ietekmējušas tādas mūsdienu indīroka apvienības kā “Arctic Monkeys” un “Vampire Weekend”, kā arī sešdesmito gadu rokmūzikas leģendas - “The Kinks”, ”The Beatles” un “The Who”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!