Intars Busulis gaidāmo albumu piesaka ar sirdi plosošu dziesmu

Raksta attēls - Intars Busulis gaidāmo albumu piesaka ar sirdi plosošu dziesmu Ekrānšāviņš

07.12.2016 / Parmuziku.lv

Dziesma "Nākamā pietura - depo" stāsta par ilgpilnu mīlestību, kura tomēr netiek piepildīta.

Dziesma "Nākamā pietura - depo" autori ir Kārlis Lācis un Māra Zālīte. Tā piesaka dziedātāja sestā albuma "Nākamā pietura" tuvošanos. Albums tiks izdots 2017. gada 1. martā.

Maijā un jūnija sākumā plānoti koncerti četrās Latvijas koncertzālēs: 12. maijā Vidzemes koncertzālē Cēsis, 19. maijā Latgales vēstniecībā Gors Rēzeknē, 26. maijā Lielajā Dzintarā Liepājā, 16. jūnijā koncertzālē Dzintari, Jūrmalā. Biļešu iepriekšpārdošana tiek uzsākta jau šodien, 7. decembrī.

No 7. decembra veikalu plauktos atrodams arī Intara otrais koncertieraksts DVD formātā. Koncerts notika š.g. 24. augustā, kurā piedalījās ne tikai Abonementa orķestris, bet arī Liepājas Simfoniskais orķestris.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!