Ivo Fomins klausītājiem piedāvā roka balādi "Kalnā"

Raksta attēls - Ivo Fomins klausītājiem piedāvā roka balādi "Kalnā" Foto: Dace Blūma

27.10.2016 / Parmuziku.lv

Šī brīža Liepājas roka karognesējs Ivo Fomins, turpina koncertēt un iepazīstināt klausītājus ar jaunām un mazāk dzirdētām dziesmām. Kamēr vēl norit darbs pie jauna albuma materiāla, Ivo ielūkojies sava aktuālā albuma “Nekas jau nebeidzas” dziesmu sarakstā un nolēmis aktualizēt dziesmu “Kalnā”, kuru klausītāji koncertos jau paspējuši iecienīt.

Ivo Fomins: “Tā ir. No sevis neaizbēgsi. Lai arī laiku pa laikam es mēģinu atklāt sev kaut ko jaunu, gan melodiski un ritmiski, gan arī attiecībā uz koncertos un studijā izmantotajām tehnoloģijām, es tomēr atkal atgriežos pie klasiskām vērtībām. Es ļoti labi un organiski jūtos, izpildot roka balādes. Tajās ir tā vajadzīgā smeldze, pārdzīvojums un tajā pašā laikā, tas ir un paliek īsts rokenrols, kādu es to mīlu.”

Dziesmas vārdu autors Guntars Račs: “Šis ir vecais, labais stāsts par to, ka dažreiz nav grūti uzkāpt kalnā, bet visgrūtākais ir ilgi noturēties tā galotnē. Tiem, kas ir augstu tikuši, pastāv ļoti liela iespēja ātri nevelties lejā. Tāpēc vislielāko gandarījumu sagādā nevis būšana kalna galā, bet gan ceļš uz virsotni. To dažreiz sauc arī par dzīvi un par tiekšanos uz savu mērķi. Es pazīstu Ivo jau daudzus gadus, un man ir saprotami viņa mērķi. Lai cik daudz viņš arī nebūtu jau sasniedzis, viņš vēl arvien jūtas tikai pusceļā un tas viņam dod iespēju izbaudīt šo kāpšanas procesu un pasargā no iespējas zemu krist.  Šis viņa ceļš ir viņa rokenrols. Tā ir viņa būtība. Iet un vienmēr skatīties uz augšu.”

Albums “Nekas jau nebeidzas” ir pieejams MicRec mājaslapā (CD), kā arī lejupielādējams iTunes un tiešsaistē klausāms Spotify.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!