Ivo Grīsniņš Grīslis nodod klausītājiem savu jaunāko veikumu, dziesmu “Ietin mani”!

Raksta attēls - Ivo Grīsniņš Grīslis nodod klausītājiem savu jaunāko veikumu, dziesmu “Ietin mani”! Foto: Lauris Vīksne

03.08.2020

Dziesma veidota sadarbībā ar Ingaru Viļumu, kurš ir ne tikai grupas “Prāta Vētra” basģitārists, bet arī lielisks dziesmu un tekstu rakstītājs!

Šī nav pirmā abu mūziķu sadarbība, jo šādā tandēmā viņi ir piedalījušies vairākos eirovīzijas nacionālās atlases raidījumos! “Esam lieliski sastrādājušies un radot šo dziesmu sapratāmies no pus vārda!”- saka Ivo.

Dziesmas pozitīvā noskaņa aicina baudīt vasaru, ķert pozitīvas emocijas un elpot ar pilnu krūti! Dziesmas video lieliski ilustrē autora ideju, un ļauj sajust silto vasaras vakaru smaržu un atcerēties reibinošo iemīlēšanās sajūtu! 

“Šī pozitīvā dziesma ir kā radīta šai vasarai”- saka dziesmas autors.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!