Izdevniecība MicRec piedalīsies Grāmatu izstādē Ķīpsalā

Raksta attēls - Izdevniecība MicRec piedalīsies Grāmatu izstādē Ķīpsalā Publicitātes foto

26.02.2016 / Parmuziku.lv

Gadskārtējā Grāmatu izstāde, kas Ķīpsalas izstāžu hallē norisināsies no 26. – 28. februārim, būs arī izdevniecības MicRec grāmatu stends, kurā varēs nopirkt nošu grāmatas un satikt populārus dziesmu autorus.

Izdevniecība MicRec līdz šim izdevusi jau 11 nošu grāmatas, starp kurām ir Mārtiņa Freimaņa, Raimonda Paula, Ulda Marhileviča, Guntara Rača, grupu Prāta vētra un Līvi dziesmu apkopojumi, kā arī Bērnu dziesmu izlases un citas.

Sestdien 27. februārī stendā viesosies leģendārās grupas Līvi līderis Ainars Virga un viņš ir solījis gan sniegt autogrāfus uz grupas LĪVI populārāko dziesmu nošu grāmatas, gan arī uzspēlēt kādu dziesmu! Sestdien varēs satikt arī komponistu Uldi Marhileviču.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!