Jacques of S'T'A (Žaks no grupas S'T'A) izdod jaunu dziesmu

Raksta attēls -  Jacques of S'T'A (Žaks no grupas S'T'A) izdod jaunu dziesmu Publicitātes foto

21.06.2021

Hip-Hop žanra mūziķis un producents Jacques of S'T'A (Žaks no grupas S'T'A) izdod jaunu dziesmu kuras nosaukums - "Pasaka par dezinformāciju".

Dziesmas vārdi ir brīvs fantāzijas lidojums - pasaka, bet iespējams kāds klausītājs arī savilks paralēles ar mūsdienu realitāti.
Skaņdarba radīšanā mūziķis šoreiz iespaidojies no dažādu eksotisku valstu vokālistiem un ritmikas.
Jacques of S'T'A darbojas vairākos mūzikas žanros, projektos, grupās (arī kā ģitārists un basģitārists), bet Hip-Hop mūzikā - kopš 90to gadu beigām, toreiz grupas S'T'A sastāvā, kā mūziķis un producents.
Šī gada jūlija vidū apritēs tieši 20 gadi kopš iznāca grupas S'T'A albums "Manas pilsētas skati", kas ir viens no pirmajiem, oficiāli izdotajiem latviešu repa albumiem.

Jaunā dziesma "Pasaka par dezinformāciju" klausāma visos lielākajos mūzikas straumēšanas servisos -Spotify, Apple , Youtube music u.c.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!