Jānis Bukums izdod dziesmas “Vien Tev” video

Raksta attēls - Jānis Bukums izdod dziesmas “Vien Tev” video Jānis Bukums. Publicitātes foto

01.06.2018 / Parmuziku.lv

Jaunākajā JĀŅA BUKUMA mūzikas video "Vien Tev" starmešu krustpunktā atrodama talantīgā aktrise un modele Lelde Dreimane - vairāku televīzijas raidījumu un teātra izrāžu zvaigzne un dažādu zīmolu reklāmas seja. Pati grupa šoreiz ieņēmusi vietu aiz kameras. Klipa autori - grupas basģitārists Andrjus Jaņuns un Rita Bērziņa (Susurs).

 

Dziesma "Vien Tev" tiks iekļauta arī grupas jaunajā albumā "Neuzvarētais", kas tiks publicēts 2018. gada nogalē. Dziesma kā singls būs pieejama arī visās populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs. Seko Jāņa bukuma Facebook, kā arī straumēšanas profiliem Spotify un Deezer.

Jānis Bukums turpinās regulāri priecēt skatītājus un klausītājus līdz pat albuma “Neuzvarētais” prezentācijas tūrei.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!