Jānis Lemežis izdod singlu "Pieskāriens"

Raksta attēls - Jānis Lemežis izdod  singlu "Pieskāriens" Publicitātes foto

27.04.2016 / Parmuziku.lv

Jānis Lemežis savu mūziķa karjeru sāka kā pianists Fēliksa Ķiģela grupā, uzstājoties kopā ar Latvijā un pasaulē zināmiem māksliniekiem, kā Igo, Ivo Fomins, Joseph Julian (UK) un Rockie Charles (ASV).

„Esmu uzstājies daudzās un dažādās vietās, strādājis kopā ar labiem mūziķiem un esmu nospēlējis simtiem skaistu, bet ne manu dziesmu! Pienācis laiks izpildīt to, ko pats esmu radījis!” apgalvo Jānis.

Kā komponists plašākai auditorijai Jānis Lemežis jau ir zināms, jo 2009. gadā, kā viens no dziesmas „Mēs dzīvojam pasakās” autoriem, kopā ar Ivo Fominu saņēma Autortiesību bezgalības balvu par visvairāk skanējušo dziesmu radio, televīzijā, koncertos un mehāniskajā ierakstā. 2010. gadā Jānis kopā ar Niku Matvejevu izdeva savu pirmo singlu „Laid mani mājās”.

Jānis Lemežis Latviju pārstāvēs konkursā „Slāvu bazārs Vitebskā 2016”.  Konkurss „Slāvu bazārs Vitebskā” izceļas ar stabilām tradīcijām un augstu māksliniecisko kvalitāti. Tajā piedalās dalībnieki no vairāk nekā  20 dažādām pasaules valstīm. Konkursa pārraides tiek demonstrētas ne tikai Baltkrievijas, bet arī Krievijas, Ukrainas, Moldovas un vairāku citu valstu TV kanālos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!