Jānis Stībelis izdod jaunu dziesmu un mūzikas video

Raksta attēls - Jānis Stībelis izdod jaunu dziesmu un mūzikas video Publicitātes foto

16.08.2022

Jaunā dziesma “Viena” ieskandina rudenī gaidāmo koncertu sēriju. Koncertos Jānim pievienosies viņa draugi, mūziķi Gints Smukais, Jānis Kalniņš u.c. mūziķi.

Dziesma "Viena" ir stāsts par laimīgu cilvēku, kurš šajā pasaulē ir atradis savu vienīgo "Vienu". Dažreiz šī stāsta galvenais varonis nespēj tam noticēt, tāpēc viņš katru dienu dzīvo, simtprocentīgi izbaudot laimīgās dienas kopā.

Dziesma ierakstīta "JL ierakstu studija",  tās tapšanā piedalījās Jānis Kalniņš, Oskars Sproģis, Māris Jēkabsons, Laura Rozenberga, Oskars Ozoliņš, Juris Ludženieks, Jānis Kalve.

"Rudens koncertu sērija "Mēs būsim kopā" izskanēs kā aicinājums būt vienotiem, jo virs mums ir vienas debesis, un lūgums atcerēties pamatvērtības – brīvību, mīlestību, dzīvību. Vienotībā ir spēks, tikai kopā varam pārdzīvot grūtus laikus un droši raudzīties nākotnē.

Es gribu, lai šajos koncertos cilvēki saņemtu arī optimisma devu un dzīvotu smaidot/ saglabātu spēju smaidīt. Tāpēc koncertos atskaņosim visas labās, pozitīvās dziesmas, kas uzlabo garastāvokli, piemēram, "Glāze piena", "Optimists". Skanēs arī pavisam jaunas kompozīcijas no 2023.gadā gaidāmā albuma," tā par koncertu stāsta Jānis Stībelis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!