Jānis Stībelis piedāvā jaunu singlu un video

Raksta attēls - Jānis Stībelis piedāvā jaunu singlu un video

19.03.2020

Jānis Stībelis izdod pirmo singlu „Sabiles vīns” no 2021. gadā gaidāmā albuma.

„Sabiles vīns” ierakstīts „Factory Sounds Studio”. Dziesmas autors un producents ir Jānis Stībelis, bet tās tapšanā piedalījās Gints Stankevičs, Juris Ludženieks un Jānis Kalniņš.

Dziesmas video piedalās "Baltic divas" dejotājas no deju studijas "body language " Pegija Geidāne,Endžija Pabērza, Rebeka Vītola. Stils un makeup - Jeļena Veļičko. Režisors – Jānis štāls.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!