Jaunā gada tiešraides dziedināšana no Mazā Prinča viesistabas

Raksta attēls - Jaunā gada tiešraides dziedināšana no Mazā Prinča viesistabas

29.12.2020

Mazais Princis aicina uz Jaungada nakts tiešraides dziedināšanas seansu ceturtdien, 31.decembrī.

Mazais Princis aicina uz Jaungada nakts tiešraides dziedināšanas seansu ceturtdien, 31.decembrī, plkst. 22:00. Pieslēdzies mīlestības portālam kopā ar mums, jo mīlestība nekad nav bijusi tik nepieciešama kā šogad!
 
Programmā:
22:00 Oficiāli labākie Latvijas DJi (mūsuprāt)
23:45 Mazo Prinču alternatīvā prezidentu uzruna (pateiksim kā ir īstenībā)
24:00 Video salūtu tiešraide no visas pasaules (nu, tur jāskatās)
00:20 Mazā Prinča 2020. gada “afterparty” jeb mīlestības retrīts (labākajās tradīcijās)
Piedodiet, bet pārsteigumi būs!
 
Biļešu tirdzniecība: www.bezrindas.lv
 
Kulta grupa Mazais Princis patiesībā ir mīlestības vēstneši, kuri cienot savu klausītāju, savu mūziku neizpilda. Cilvēku uzmanību jeb precīzāk – sieviešu mīlestību grupa ieguvusi pateicoties savām neatkārtojamām publiskajām performancēm un ,protams, pateicoties dalībai neskaitāmos mīlestības retrītos. Leģenda vēsta, ka līdz ar grupas Mazais Princis ierašanos pasaulē, ieradās arī mīlestība un tā šī mīlestība vēljoprojām ir klātesoša ikvienā no grupas atvadu tūres retrītiem. Tie nav ierasti koncerti, bet gan dvēseļu dziedinošie transformācijas akti!
Grupa Mazais Princis gada nogalē izdevuši savu debijas atvadu albumu – "Mīlestības skartie", kurš ir pieejamas limitētā daudzumā, rakstot uz .
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!