Jaunais Prāta Vētras albums jau drīz. Noklausies jaunākos remiksus!

Raksta attēls - Jaunais Prāta Vētras albums jau drīz. Noklausies jaunākos remiksus! Foto: Publicitātes foto

21.04.2015 / Parmuziku.lv

Grupas Prāta Vētra albums 7 soļi svaiga gaisa iznāks jau 19.maijā. Tikmēr - novērtē jaunākos dziesmas Ziemu Apēst remiksus no Kashuka, Boyza II, Tobu un pasūti albumu iepriekšpārdošanā!

Kopš februāra albuma pirmais singls Ziemu apēst izpelnījies klausītāju atzinību, pabijis radiostaciju topu virsotnēs un piesaistījis arī vairāku elektroniskās mūzikas producentu uzmanību.Klausītājiem ir iespēja dzirdēt dziesmas remiksu 3 versijas. Tās veidojuši Tobu, Boyza II un Kashuks, kurš šogad saņēma Zelta Mikrofona balvu par gada labāko elektroniskās mūzikas albumu. Remiksa versijas ir noklausāmas un nopērkamas digitālajās mūzikas platformās iTunes, Spotify u.c., kā arī Ekase.lv.

Iegādājoties albumu 7 soļi svaiga gaisa iepriekšpārdošaā eKase.lv un izvēloties albumu saņemt kādā no DPD Paku Bode vietām visā Latvijā, tā piegāde ir bez maksas un dod pircējiem iespēju to saņemt pirmajiem - dienu pirms albuma oficiālās iznākšanas, tātad – 18. maijā.

Noklausies dziesmas remiksus šeit!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!