Jaunos mūziķus aicina pieteikties konkursam Hadrons 2016

Raksta attēls - Jaunos mūziķus aicina pieteikties konkursam Hadrons 2016 Publicitātes foto

07.04.2016 / Parmuziku.lv

Radio NABA sadarbībā ar Latvijas Universitātes (LU) Studentu padomi jau 11 gadu izaicina studējošos jauniešus, parādīt savas radošās un muzikālās spējas, un pieteikties LU Jauno mūzikas grupu konkursā “Hadrons” 2016.

Konkurss tiek aicināta pieteikties ikviena jaunā muzikālā apvienība, kurā ir vismaz viens Latvijas Universitātē studējošais, kura vēl nav izdevusi albumu, kurai piemīt studentisks sacensību gars un vēlme veicināt savu muzikālo izaugsmi.

Lai pieteiktos konkursam jaunajām grupām līdz 25. aprīlim ir jāaizpilda pieteikšanās anketa un jānosūta audio ieraksti ar 3 orģināldziesmām. Pilnu informāciju, pieteikšanās anketu un konkursa nolikumu var atrast mājas lapā www.hadrons.lv

Konkursa fināls norisināsies š.g. 18. maijā, mūzikas klubā “NABAKLAB”, kurā uz skatuves kāps 6 labākās, konkursā pieteikušās grupas. Šajā vakarā jaunās grupas vērtēs mūzikas nozares profesionāļi, Radio NABA un studentu pārstāvji, nosakot vienu grupu, kura iegūs galveno balvu - ieraksta laiku skaņu studijā, atbalstu Radio NABA ēterā, kā arī iespēju uzstāties Starptautiskajā mūzikas un mākslas festivālā “Laba Daba”, mūzikas festivālā “Bildes” un LU Jauno studentu svētkos “Aristotelis”. Konkursa finālā būs iespējams dzirdēt arī iepriekšējā gada konkursa uzvarētājus “Chomsky Chess Club”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!