Jauns indie-pop projekts SHADES sevi piesaka ar dziesmu Friday Family

Raksta attēls - Jauns indie-pop projekts SHADES sevi piesaka ar dziesmu Friday Family Ekranšāviņš

08.09.2015 / Parmuziku.lv

SHADES ir starptautisks indie-pop projekts, kas balstīts uz idejas autora Jāņa Eglīša mākslinieciskajām idejām, bet realizēts kopā ar dažādiem māksliniekiem no visas pasaules.

Pirmā dziesma Friday Family tapusi kopā ar Krisu (Chris O'Neill), kuru Jānis satika Melburnā, Austrālijā. Satikšanās notika nejauši -  meklējot klavieres interneta forumos. Kris izrādījās ļoti talantīgs mūziķis ar ļoti labām vokālām dotībām, viņš ir ierakstījis divus solo albumus un jau paspējis tikt pie dažāda kalibra balvām - gan kā dziesminieks, mūziķis, gan kā komponists. 

Turpinājumā Jānis ir iecerējis realizēt vēl vienu dziesmu ar Krisu, ka arī paralēli tiek strādāts pie materiāla arī ar citiem mūziķiem un dziedātājiem. Tajā skaitā ir ieplānota neliela sadarbība ar Serbiešu dziedātāju Danicu Ninu Radojicic, kas pārstāvēja Eirovīziju 2011. gadā.

Jānis Eglītis ir producents, skaņu režisors, komponists un mūziķis. Jāņa līdzdalība un skanējums ir dzirdams projektā DigiDing, kā arī daudz darba ieguldīts pie Laimas Dimantas dziesmām.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!