Jaunumi no Dr. Klisicka laboratorijas

Raksta attēls - Jaunumi no Dr. Klisicka laboratorijas Ekrānšāviņš

17.02.2016 / Parmuziku.lv

Apvienība "Dr. Klisicka laboratorija", kuras mūziķi ir bijuši Hardija Lediņa ideju apjūsmotāji, cienītāji un turpinātāji, klausītāju vērtējumam nodod jaunu dziesmu "Doktora Šteinberga aparāts".

"Dr.Klisicka laboratorija" ar savām performancēm projicē citu skatījumu uz dzīvi, izsmej popkultūru, ar mūziku un laboratorijas kiču uz skatuves ievilina klausītājus  savā sirreālajā pasaulē. Doktors Klisickis iemieso ideju par brīvu domas lidojumu, nepakļaušanos klišejām un rāmjiem, aicina atraisīt savu radošumu pasaules izzināšanā.

"Dr. Klisicka laboratorija" ir  grupas "PK-25" (darbības laiks no 1987. - 2013.g.) turpinājums. 2010. gadā "NABA" un "MeloRecords" izdod šīs grupas mūzikas albumu "Doktora Klisicka sirreālie murgi". "PK-25" dalībnieku maiņas  rezultātā izveidojas apvienība "Dr. Klisicka laboratorija", kas turpina risināt cilvēka esamības problēmas, izmantojot Irmgardu Klisicki kā savas daiļrades centrālo  lirisko varoni. "Dr. Klisicka laboratorija" uz skatuves kāpj aptuveni divas reizes gadā, savās performancēs klausītājiem stāstot par doktora Klisicka dzīvi un izpildot savādas dziesmas 80-to gadu new wave, dark wave un experimental stilā.  

Jau "PK-25" dziesmās sastopamais liriskais varonis Irmgards Klisickis "Dr.Klisicka laboratorijas" darbos ir sasniedzis jaunu kvalitāti, jo par viņu tiek runāts kā  par dzīvu un reāli eksistējošu personību. "Dr. Klisicka laboatorijas" radītā leģenda vēsta, ka Klisickis ir tas, kurš liek saviem laborantiem darboties laboratorijā - observatorijā Pokaiņu mežā. Laboratorija atrodas citā dimensijā, tāpēc ir paslēpta no ziņkārīgu ļaužu acīm.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!