Jelgavnieki "On My Way" izdod jaunu dziesmu

Raksta attēls - Jelgavnieki "On My Way" izdod jaunu dziesmu Publicitātes foto

01.02.2016 / Parmuziku.lv

Jelgavas poproka grupa "On My Way" iepazīstina klausītājus ar savu jaunāko dziesmu "Bet tā notiek".

"Tā vien šķiet, ka mēs sūdzamies par dzīvi tikai tāpēc, lai būtu ko darīt. Ja paskatāmies uz to no malas, tad nemaz tik slikti viss neizskatās. Darbs, ģimene un draugi mums ir, atliek vien ķert katru dzīves mirkli," par dziesmas ideju stāsta grupas basģitārists Raitis Mednis.

Dziesmas "Bet tā notiek" vārdu un mūzikas autors ir grupas solists Gatis Mūrnieks. Dziesma ierakstīta skaņu ierakstu studijā "Sound Division", producents Artūrs Palkevičs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!