Jersikas Vinila dienas programma

Raksta attēls - Jersikas Vinila dienas programma Publicitātes foto.

18.09.2015 / Aiga Leitholde

19.septembī visas sestdienas garumā norisināsies Jersikas Vinila diena, piedāvājot apmeklētājiem dažādas skaņu baudas un smalkas zinības, kā arī piedalīties īpašā koncertierakstā. Ieskaties pasākuma programmā!

No plkst. 10 līdz plkst.16 norisināsies vinila plašu, atskaņotāju un aksesuāru tirdziņš. Būs pieejami arī atskaņotāji, lai pirms plates pirkšanas to uz vietas paklausītos.

No plkst.16 līdz plkst.17 sarunā ar Aldi Ermanbriku būs iespējams uzzināt par viņa darba gaitām vinila plašu izdevniecībā Melodija. Ermanbriks ir savulaik populārā televīzijas raidījuma Varavīksne vadītājs un Rīgas Skaņu ieraksta studijas saimnieks.

No plkst.17 līdz plkst.18 varēs baudīt džeza perfomanci saksofonista Toma Rudzinska, kontrobasista Staņislava Judina un bundzinieka Kaspara Kurdeko izpildījumā. Turklāt priekšnesums tiks ierakstīts analogo lenšu formātā. Oganizatroi cer, ka vēlāk ierakstu būs iespējams izdot, ja ne vinila, tad kādā citā mūzikas ierakstu formātā.

No plkst.18 līdz plkst.19 Ar lekciju un praktiskiem demonstrējumiem par tēmu Ruporu akustika uzstāsies elektronikas un akustikas speciālisti Artis Reimanis un Artūrs Lasis.

No plkst.19 līdz plkst.20 Mākslinieks Edgars Ameriks demonstrēs kūdras materiāla izmantošanas iespējas akustikā.

Pasākuma norises vietas adrese: Jersikas iela 21, Rīga.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!