Beigas būs traģiskas! Noskaties Justa dziesmas “Kaut mazliet” videoklipu

Raksta attēls - Beigas būs traģiskas! Noskaties Justa dziesmas “Kaut mazliet” videoklipu Publicitātes foto

26.09.2016 / Parmuziku.lv

Šodien, 26. septembrī, pašmāju mūziķis Justs klausītāju vērtējumam nodod jaunu dziesmu - “Kaut mazliet”, kā arī to pavadošo mūzikas videoklipu, ko veidojis režisors Andžejs Gavrišs.

Justs stāsta – svarīgi ir tas, ko skatītājs redz un jūt, jo “nelaimīgās mīlestības stāstu Andžejs ir atspoguļojis oriģinālā gaismā”. Dziesmas “Kaut mazliet” skanējums un noskaņa sasaucas ar režisora vīziju, kas ļāvusi sen dzirdētas un redzētas tēmas parādīt ar interesantiem, vēl neredzētiem līdzekļiem.

Video ir izmantota speciāli tā vajadzībām radīta old-school telefona būdiņa, kas piepildīta ar 2 tonnām ūdens. Klipā redzamās fotogrāfijas uzņemtas uz melnbaltas foto filmiņas, kurai beidzies derīguma termiņš – fotogrāfijas tapa video uzņemšanas laikā. Video redzama arī Dina Budkeviča, kura šo iespēju kā galveno balvu ieguva “Garnier” konkursā.

 “Kaut mazliet” ir dziesmas “Have It All” versija latviešu valodā. Dziesma angļu valodā tika izdota īsi pēc Eirovīzijas dziesmu konkursa Stokholmā.

 “Skatoties uz Prāta Vētras un citu mākslinieku radīto piemēru, vienmēr biju vēlējies izmēģināt kādai no savām dziesmām pārrakstīt tekstu citā valodā,” mūziķis stāsta. Sākumā viņš bija nobijies, ka tas varētu neizdoties, jo bija nepieciešami jauni vārdi un ideja par dziesmu, tādēļ “Kaut mazliet” gala versij un teksts pārsteidza viņu pašu. Justs ir ļoti apmierināts ar paveikto un to, ka dziesmu var nodot klausītājiem.

“Kaut mazliet” mūzikas klipa režisors ir Andžejs Gavrišs, producente Jūlija Fricsone-Gavriša, “Imagine Pictures”. Dziesmas producents ir DJ Rudd – Rūdolfs Budze, teksta un mūzikas autors ir Justs Sirmais.

Drīzumā Justs darbosies kā viens no “Sony Music” māksliniekiem Eiropā, un līdz šī gada beigām iznāks arī pirmais šajā reģionā izdotais singls un mūzikas video.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!